Терапевтичні напрямки

Ознайомтеся зі сферами, в яких ми працюємо

Ми надаємо медичне обладнання найвищої якості, яке використовується в серцево-судинній системі людини. Наші рішення можуть бути застосовані в різних галузях медицини, включаючи інвазивну кардіологію, ангіологію, кардіохірургію та всі сфери, пов’язані із судинами – складовими серцево-судинної системи.

Передові медичні технології від Артерікал: запорука успіху в кардіології та ангіографії

Компанія Артерікал прагне забезпечити сертифіковані медичні продукти та обладнання найвищої якості, спеціально розроблені для використання в серцево-судинній системі. Ми пишаємося тим, що Артерікал є надійним партнером у наданні комплексних і компетентних послуг, із забезпечення медичним обладнанням, яке використовується в лікарнях, клініках і спеціалізованих медичних закладах. Ми співпрацюємо з передовими медичними системами та інноваційними рішеннями в кардіологічних та ангіографічних центрах по всій Європі і надаємо необхідні рішення для досліджень у клінічних медичних центрах.

Терапевтичні напрямки

Компанія Артерікал пропонує рішення для застосування в різних медичних галузях, включаючи інвазивну,
кардіологію, ангіологію, кардіохірургію та інші області, пов’язані з серцево-судинною системою.
Терапевтичні області в яких ми спеціалізуємось:

Інтервенційна кардіологія

Наша компанія готова надати вам передові катетерні пристрої для інтервенційної кардіології з метою підвищення безпеки та ефективності процедур у катетеризаційних лабораторіях.

Ангіопластика

Лікування порушеного кровообігу в кінцівках тепер можливе завдяки нашим пристроям для ендоваскулярної терапії периферійної артеріальної хвороби, що ґрунтуються на останніх катетерних інтервенційних рішеннях.

Кардіохірургія

Наша експертиза в області хірургії дозволяє нам надавати рішення для підтримки різних видів серцевої хірургії. Ми пропонуємо інструменти найвищої якості, які допомагають кардіохірургам виконувати складні процедури з найвищою точністю.

Інтервенційна радіологія

Ми пропонуємо медичні методи зображення, які дозволяють отримати доступ та лікувати внутрішні структури тіла, що ґрунтуються на кількох пристроях, які ми надаємо.

Внутрішньовенний доступ

Надаємо підтримку в процесах внутрішньовенного лікування. Наші методи забезпечують відповідний доступ до судин для початку лікування в просвіті судини для кожної інтервенційної процедури.

Нейрорадіологія

Інтервенційні процедурі, що дають змогу лікувати захворювання головного мозку, голови, шиї, хребта та спинного мозку, а також прилеглих структур і периферичних нервів.

Надійна та комплексна підтримка

Артерікал надає комплексні рішення, які включають доставку обладнання, його установку, навчання та надійну технічну підтримку, включаючи гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми зосереджені на побудові тривалих, заснованих на довірі відносин з нашими клієнтами, з наголосом на ефективності та найвищих етичних стандартах. Ми пропонуємо наші знання та підтримку на кожному кроці шляху наших партнерів.

Ми надаємо

Консультації та навчання персоналу

Ми надаємо професійне навчання та консультації для медичного персоналу, щоб максимально підвищити ефективність наших продуктів у медичній практиці.

Установки медичного обладнання

Наші фахівці подбають про точний монтаж обладнання, забезпечуючи належну інтеграцію наших технологій в інфраструктуру Вашого медичного закладу.

Гарантія та сервісне обслуговування

Ми пропонуємо комплексне гарантійне та післягарантійне обслуговування, забезпечуючи безперебійну роботу медичного обладнання у Вашому закладі.

Підвищуйте якість медичних послуг у Вашому закладі. Зв’яжіться з нами та дізнайтеся про передові медичні рішення, які пропонує Артерікал!

Зв’яжіться з нашим представником

Зверніться до представника компанії Артерікал, щоб дізнатися більше про наші рішення та можливості співпраці. Ми відповімо протягом 24 годин або наступного робочого дня.